• ETAP REJONOWY KURATORYJNEGO KONKURSU "BEZPIECZEŃSTWO W SIECI"

• W dniu dzisiejszym t.j. 26 kwietnia 2022 roku o godzinie 10:00 odbył się w naszej placówce etap rejonowy Konkursu "Bezpieczeństwo w sieci".

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: Agata Lalewicz i Lidia Dziewięcka.

W kategorii klas IV - VI reprezentował naszą szkołę uczeń klasy czwartej Szymon Mędrala - zwycięzca etapu szkolnego!

W kategorii klas VII - VIII szkołę reprezentował ósmoklasista Krystian Piotrowski!

Chłopcy rozwiązywali test on-line na Formsach z włączonymi na Timsach kamerkami - wymogi regulaminowe.

Poradzili sobie świetnie, kończąc test przed upływem regulaminowego czasu.

Czekamy na wyniki....

• Sukces naszych uczniów!

• Nasi uczniowie Szymon Mędrala kl. IV i Filip Sobecki kl.VIII reprezentowali naszą gminę w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega Pożarom" na etapie powiatowym. Chłopcy odnieśli duży sukces zajmując III miejsca w swoich grupach wiekowych. Wykazali się bardzo dużą wiedzą na temat zapobiegania pożarom i pożarnictwa.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

• Wielkanocne Życzenia!!!

• Drodzy Uczniowie i Rodzice !!

Z okazji Świąt Wielkanocnych

życzymy Wam zdrowych, pogodnych

i radosnych świąt

oraz niezapomnianych chwil spędzonych

przy wspólnym stole z najbliższą rodziną.

Niech te święta będą dla was czasem

nadziei, wytrwałości i wzajemnej życzliwości.

Dyrektor, Nauczyciele oraz  Pracownicy

Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Czarnocinie

• Nasze prace wielkanocne

• Uczniowie kl. I, III i V na lekcji plastyki i techniki wykonywali piękne prace wielkanocne - stroiki, pisanki. Wszystkie prace znalazły swoje miejsce na wystawie. Gratulujemy wykonawcom pięknych rysunków i stroików!